Hakkımızda

Milpet,

ATUTCO ile yaptığı iş ortaklığı ile;

atutco.online isimli e-ticaret platformu bünyesinde online madeni yağ pazarını siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hayata geçirdi. Pandemi sürecinde halkımızın ihtiyaçlarının ayağına kadar hizmet götürülmesi konusunda ATUTCO, yurt içi ve yurt dışı bayilik sistemi ağını oluşturup toptan, perakende, e-ticaret ve istasyon müşterilerine özel olarak titizlikle hizmet vermeye başlamıştır.

ATUTCO, Milpet’in fabrikalarında özenle ürettiği her marka ve model araca uygun madeni yağ satışının gerçekleştirildiği bu platformda, müşterilere 7/24 sipariş verme, üreticiden direkt alışveriş, “tek tık”la kapına gelsin, kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyor. ATUTCO.ONLINE

100’den fazla ürün çeşidi ile yerli ve milli üretimimiz olan ürünlerin yer aldığı Milpet, uzman ekibi, müşteri memnuniyetine hitap eden ürünler, hizmetler, kampanya ve uygulamalar hakkında ATUTCO bünyesinde bilgi ve danışmanlık hizmeti de veriyor. B2B müşterilerine hizmet veren ATUTCO’nun gelecekte B2C'ye de farklı ürün ve hizmetler sunan bir platforma ile yeni atılımlara devam ediyor.

Milpet; 10 yıllık bir deneyime sahip Mil Madeni Yağ Petrol Ürünleri Kimya San. ve Tic. A.Ş. olarak 2010 yılında kurulmuş ve madeni yağ üretimi lisansı almıştır. Üretimine Gebze'de bulunan 5.500m2 kapalı ve 4.500m2 açık alana sahip 74.887 ton/yıl kapasiteli tesislerinde devam etmektedir. Hedef ve faaliyetlerimize birlikte devam ederken, çevreye karşı saygılı ve duyarlı olmak ilkemizdir. Yurt içinde birçok dağıtıcı ile işbirliğimiz sürerken, yurt dışı pazarda da Milpet ile ürün dağıtım alanımız genişlemektedir. Üretim tesislerimizde kurulmuş, ürün analiz, müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılayan, ileri teknoloji ürünü cihazlar ile donatılmış laboratuvarımızda ar-ge çalışmalarımız özenle devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlara yönelik yoğun çalışmalarımız devam etmekte ve Milpet adı ATUTCO ile birlikte günden güne büyümektedir. ISO 9001, 14001, 18001 belgeli firmamız, 100'den fazla ürün çeşidi ile uluslararası standartlara göre üretimini yapmaya devam etmektedir. Yurt dışı pazarda ürün dağıtım alanımız hızla genişlemekte ve yaklaşık 10 yıldır birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.

Bu kapsamda ATUTCO ve Milpet olarak kaliteyi ön planda tutuyor ve yerli ve milli üretime ağırlık veriyoruz.

Milpet diyor ki:

ATUTCO ile yaptığımız işbirliği ve temsilcilik anlaşmamızla satış kanallarımızı genişletiyor ve dünya pazarında hedeflerimize birlikte ilerliyoruz. Balkanlar tarafında da ATUTCO kanalıyla sizlerle devam edeceğimiz için mutluyuz. 

Stratejik hedeflerimiz;

-        Milpet markası olarak dünya genelinde iyi bir konuma gelmek,

-        Yan markalarımızla (Petronoil ve diğer yan markalarımızla aynı kalite ürünü) iyi fiyatlarla alternatif olarak siz değerli müşterilerimize sunmak,

-        Çok yakında yeni bir marka ürünümüz ile doygunluğu daha yüksek ve karakteristik özellikleri daha kaliteli ürünümüzü sizlere duyurmak için     büyük bir heyecan yaşıyoruz.

Sürdürülebilir bir hizmeti uzun vadeli bir ticari konseptin içerisinde, sadece şirketler arası satışlar değil, fabrikamızda üretilen ürünlerin son kullanıcıya ulaşmasına kadar gerek bizler, gerekse bayilerimiz üzerinden ürünlerimizi takip ediyoruz.